Chcę latać!

Mocną dawkę adrenaliny można podarować wręczając voucher na lot szybowcem.

Podpatrywanie z bliska pracy pilotów oraz spędzony czas na lotnisku jest już przyjemnością samą w sobie. Przed lotem pilot przedstawia reguły działania samolotu, kilka istotnych jego funkcji, instrukcję bezpieczeństwa i po zamknięciu się z pilotem w kabinie można startować!

Ciekawostką jest to, że samolot ten nie posiada własnego napędu, jest on wznoszony poprzez wyciągarkę i leci lotem ślizgowym. Uczucie wznoszenia się jest zdecydowanie silniejsze niż start samolotem rejsowym, to naprawdę czysta frajda!

Natomiast jeżeli chcecie podarować Panu Młodemu również takie emocję jak egzaltacja, podekscytowanie, zadowolenie, strach i skupienie a Panu Młodemu brak odwagi na lot szybowcem lub skok ze spadochronem, to lżejszą i bezpieczniejszą formą latania jest tunel aerodynamiczny.

Tunel aerodynamiczny to stymulator latania, który daje możliwość swobodnego utrzymania się w powietrzu poprzez wentylatory o dużej mocy, dzięki którym wytwarzany jest strumień powietrza o prędkości ponad 200km/h.

Wewnątrz tunelu gwarantowane są przyjemności podobne do skoku ze spadochronem, a więc to kapitalna opcja spróbowania swobodnego lotu, która na pewno przypadnie do gustu tym którzy poszukują nowych emocji i nowych doświadczeń.