Gry i zabawy

Kilka propozycji gier i zabaw na wieczór kawalerski

 

Czasami zdarza się, że przyjaciele przesadzają, a impreza nie kończy się tak, jak byśmy tego chcieli dlatego są rzeczy, których należy unikać.

Jeśli dobrze znasz osobę dla której organizujesz wieczór kawalerski, powinieneś wiedzieć, jak daleko możesz się posunąć.

Są osoby, które wolą robić ciche rzeczy, a nawet takie, które w ogóle nie lubią świętować!

Najważniejsze jest więc zrozumieć, jaką osobą jest przyszły Pan Młody i zorganizować wieczór kawalerski, który nie sprawi nikomu dyskomfortu.

 

1.Virtual Reality

Koncept wirtualnej rzeczywistości (virtual reality) jest prosty.

Krótko mówiąc, mowa o kilku urządzeniach do symulacji odległego lub nieistniejącego środowiska. Rewelacyjne, angażujące i interaktywne doświadczenie, będące w stanie przekazać nowy sposób kontaktu z nowymi przestrzeniami, poznania i zrozumienia, interakcji i eksperymentowania.

Spacer po budynku lub domu przed jego budową, zmieniający kolory, materiały i światła, badanie otoczenia zewnętrznego i wpływ na otaczający obszar.Odwiedź atrakcję turystyczną, poznaj dzieło sztuki, zapoznaj się z jego historią i osobliwościami.

Wszystko to i wiele więcej, całkowicie zanurzając się w wirtualnych scenariuszach poprzez realistyczne postrzeganie elementów, przestrzeni i głębi.Rzeczywistość wirtualna porwie Cię na piękną bezludną wyspę, a może hawajskie plaże są bardziej w Twoim stylu?

Oto profesjonalne centrum rozrywki w Szczecinie www.vr.szczecin.pl

 

 

2. Poszukiwanie skarbu

Wszyscy jako dzieci uczestniczyliśmy przynajmniej raz w poszukiwaniu skarbów, z wieloma zagadkami i mapą do śledzenia, aby dostać się do długo oczekiwanego celu. Poszukiwanie skarbów na wieczór kawalerski jest zupełnie inne.

Jest to gra, w której przyszły Pan Młody będzie musiał szukać szereg przedmiotów, które pozwolą mu zrozumieć jak drastycznie zmieniło się jego życie od czasu gdy zaangażował się w związek i aby podkreślić utratę wolności i przejście do dorosłego życia.

Tutaj można się popisać w temacie przedmiotów, których znajomy będzie musiał szukać, oraz miejsca, w których zostaną umieszczone.

Kilka przykładów, aby zrozumieć, w którym kierunku powinno iść poszukiwanie skarbów:

– piłka w którą jako dziecko grał, ukryta w odległym kącie parku, w którym Pan Młody lubił spędzać czas;

– gra wideo, w którą grał jako nastolatek wraz z przyjaciółmi, być może umieszczony w szufladzie w swoim starym pokoju;

– butelka pierwszego piwa w towarzystwie, umieszczona w rogu spotkania, w którym uczestniczyłeś;

-plastikowy pierścionek przedstawiający dzień, w którym został „przykuty”. Można go umieścić w talerzu z którego je lub w drinku;

Prawdziwym skarbem, może być garnitur schowany w pobliżu miejsca w którym się ożeni, obok bileciku podpisanego przez wszystkich gości, który brzmi: „Powodzenia w życiu małżeńskim … ale pamiętaj, że jeśli chcesz godzinę wolności, wiesz gdzie nas szukać.

Podstawowym założeniem tej gry jest to, że musi być zabawna.

 

 

3. Quiz

Mowa o kawalerskiej grze imprezowej, która jest pozornie nieszkodliwa ponieważ Pan Młody musi tylko odpowiedzieć na pytania, jednak pułapka czeka na niego tuż za rogiem.

Należy przygotować długą listę pytań na najbardziej różnorodne tematy i wybrać jednego z uczestników, który prowadzi grę.

Na początku warto zamieścić kilka pytań dotyczących wiedzy ogólnej, aby Pan Młody uwierzył, że to łatwizna.

Na przykład: „Jaka jest stolica Albanii?”

Następnie można zadać kilka pytań na temat jego przyszłej żony a między czasie go nagrać aby mieć materiał do pokazania podczas wesela. Na przykład: „W którym dniu, w którym miesiącu i roku poznałeś Annę?”

Po początkowych pytaniach można przejść do bardziej zawstydzających tematów.

Przy każdej poprawnej odpowiedzi Pan Młody ma prawo do nagrody, natomiast w przypadku błędnej odpowiedzi następuje kara.

 

 

4.Krzyżowka

Mowa nie o klasycznej krzyżówce którą rozwiązują ludzie na plaży aby sprawdzić swoją inteligencję i wiedzę.

Chodzi o krzyżówkę mniej kulturową, musi zawierać definicje pełne ironii i żartów,

Na przykład:

-„Musisz iść co roku przed pójściem na plażę”: depilacja.

-„Tematy o które wciąż kłócisz się ze swoją narzeczoną”.

-„Rzecz, z którą lubisz się bawić, ale po ślubie już jej nie zobaczysz”: XBOX.

-„Po ślubie przestaniesz się z nimi widywać”: znajomi.

Aby utworzyć spersonalizowane krzyżówki, w Internecie znajduje się kilka witryn z generatorem krzyżówek. Jedyne co należy zrobić, to wskazać słowa, które Pan Młody będzie musiał wprowadzić, oraz zagadki, z którymi są powiązane i po chwili będziesz mieć wszystko spersonalizowane.

 

 

5.Zabawa „nigdy nie…”

Z pewnością jest to jedna z najsłynniejszych gier do zabawy, doskonale nadaje się na wieczór kawalerski gdy w pobliżu są smaczne drinki.

Gra jest bardzo prosta: gracze siadają przy stole, każdy z piwem z przodu, a następnie uczestnicy mówią frazę „Nigdy …”, po której następuje akcja.

Na przykład: „Nigdy nie nazwałem dziewczyny o imieniu innej”.  Wszyscy, którzy dokonali tego konkretnego działania, są zmuszeni się napić!

Oczywiście sednem tej gry jest podnoszenie poprzeczki coraz wyżej, oraz popychanie innych graczy do wymyślania niewypowiedzianych tajemni.

 

 

 6.Beer pong

To świetny sposób na dobrą zabawę, wystawiając na próbę celowanie.

Do tej gry będą wam potrzebne: duży stół (idealny będzie stół do ping ponga), plastikowe kubki zawierające napój alkoholowy, piłeczka do ping ponga.

Uczestnicy gry muszą być podzieleni na 2 drużyny, każda z drużyn znajduję się po bokach stołu.

Na stole przed każdą drużyną ustawia się plastikowe kubeczki ustawione w trójkąt, który reprezentuje „cel” drużyny przeciwnej.

Gdy wszystko będzie gotowe, członkowie obu drużyn na zmianę rzucają piłeczkę ping ponga, celując ją do jednego z kubeczków.

Jeżeli ktoś wrzuci piłeczkę do kubeczka, przeciwny gracz musi wypić jego zawartość, a następnie usunąć ją ze stołu.

Drużyna, która trafi we wszystkie kubeczki drużyny przeciwnej, wygrywa.